Новини » Політика 23 серпня, 2017, 19:05
Горковенко назвав дві події Дня Незалежності, які шокують Кремль

Сама присутність керівника Пентагону вперше за 20 років незалежності України на параді в Києві – це сам по собі сигнал. Треба подивитися, як будуть реагувати пропагандистські російські телеканали.

Таке у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK зауважив Володимир Горковенко, політичний консультант, анонсуючи завтрашні події Дня Незалежності у Києві.

Пан Горковенко тут же зауважив, що, на його думку, їхня реакція буде не менш хвороблива, аніж після учорашньої заяви про те, що екс-депутат Держдуми Марія Максакова буде співати для українських солдат під час українського параду.

Інший гість програми, нардеп фракції «Самопоміч» Роман Семенуха, відзначив, що у 27-й рік незалежності Україна входить у дуже непростій ситуації. «Ми перебуваємо у дуже величезній боротьбі за власну незалежність України. Важливими подіями будуть приїзд міністра оборони Сполучених Штатів саме в День Незалежності, виступ генсека НАТО в українському парламенті.

Те, що я знаю, спілкуючись із представниками Конгресу США, – вони бачать те головне, що змінилося за три роки українсько-російської війни. А саме – поява справжньої політичної української нації. Американці це прекрасно бачать. Але вони відрізняють політичну верхівку і сотні тисяч людей, які взяли зброю та щодня відстоюють власну незалежність на східному кордоні», – наголосив пан Семенуха.

На його слова про політичну верхівку тут же відреагував пан Горковенко: «Американці також дуже добре розрізняють популістів, які розколюють країну зсередини».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 12:13 :21