вівторок, 22 серпня, 2017, 21:24 Політика
Власенко пояснив, де «камінь спотикання» «Батьківщини» із Порошенком

«Батьківщина» готова об’єднатися із будь-якими політичними силами.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив Сергій Власенко, народний депутат України («Батьківщина»), та пояснив, чому партія, яку він представляє, не відгукнулась на заклик очільника держави до об’єднання.

Так, гість програми, відповідаючи на закид свого опонента – художника та громадського діяча Сергія Пояркова про те, що раніше, перебуваючи на посаді прем’єр-міністра, Юлія Тимошенко вела зовсім іншу риторику про ринок землі, на відміну від нинішньої категоричної позиції, – наголосив, що стабільна позиція Тимошенко та партії «Батьківщина» полягає у тому, що вони є противниками ринку землі. Сергій Власенко погодився із Сергієм Поярковим у тому, що виборцям слід добре пам’ятати, що раніше говорили політики.

Народний обранець також наголосив, що «Батьківщина» готова об’єднатися із будь-якими політичними силами.

«Петро Олексійович завжди каже: давайте об’єднаємося. Я завжди ставлю питання: Петре Олексійовичу, а навколо чого? Не навколо вас як Президента, а навколо чого, яких засадничих та ідеологічних цінностей?», – зазначив Сергій Власенко та навів приклад: «Батьківщина» виступає за продовження мораторію на продаж землі, натомість очільник держави – за її продаж, то, відповідно, про яке об’єднання може йтися? Протилежною є позиція і щодо оподаткування пенсій працюючих пенсіонерів, продовжив нардеп.

«Якщо сьогодні вони виплачують по 2 мільйони премій співробітникам виконавчої служби, а я кажу: хлопці, ви з глузду з’їхали, це не по-державницьки, це по-бізнесовому», – заявив Сергій Власенко.

Сергій Поярков натомість додав, що, на відміну від Опозиційного блоку, Юлія Тимошенко та її політсила добре виконує функцію опозиції.

«От Опозиційний блок – це брехлива назва, жодної опозиційної діяльності вони не ведуть. Там тотальні «договорняки» з владою. Юлія Володимирівна хоч ворогує із владою чесно і відкрито», – зазначив Сергій Поярков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 03:25:27