Новини » Львів

У курортному Моршині з’явилась власна «Пейзажна алея»

У курортному Моршині з’явилась власна «Пейзажна алея»

З нагоди 535-річного ювілею у місці народження природних мінеральних вод Моршині з’явився унікальний скульптурний ансамбль від автора Пейзажної алеї.

Авторові скульптурного ансамблю – Костянтину Скритуцькому  для нового шедевру знадобилося понад 163 тисячі кольорових краплинок-мозаїк  і 180 днів. На створення скульптур ініціаторів проекту надихнули основні символи регіону, які було втілено у ансамблі: природна вода, карпатські ліси та їх мешканці, – повідомляють організатори.

Скульптури встановлено в головному парку Моршина напередодні Дня Незалежності, щоб всі жителі та гості міста змогли відвідати нову туристичну зону.

Новий скульптурний ансамбль стане частиною популярного туристичного маршруту Південним Прикарпаттям, який включає Природний парк «Сколівські Бескиди», місто Дрогобич, скелі Довбуша, Фортецю «Тустань», озеро Синевир та інші пам’ятки.

Відтепер у місті-курорті можна  не лише оздоровитися, а й чудово провести час. Завдяки своїй природі, цілющим джерелам, а тепер і культурним цікавинкам Моршин перетворюється на яскраву точку туристиних маршрутів Західною Україною і вже у День Незалежності кожен з мешканців та гостей міста зможе відвідати нову атракцію.

Проект втілено IDS Borjomi Ukraine за підтримки Моршинської міської влади, департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку в рамках Міжнародного року сталого туризму заради розвитку.

Читайте також: Будинок у центрі Львова, який 300 років не ремонтували, відреставрували німці

Loading...