вівторок, 22 серпня, 2017, 20:50 Світ
У Грузії третю добу палає Боржомська ущелина
Фото: eurointegration.com.ua
Фото: eurointegration.com.ua

В Грузії третю добу не вдається загасити пожежу у Боржомі-Харагаульському національному парку.

Як повідомляє «Європейська правда» з посиланням на видання «Новости-Грузия», площа пожежі сьогодні складає більше ніж 12 гектарів. Зона стихії простягається на кілька десятків кілометрів.

Фото: eurointegration.com.ua
Фото: eurointegration.com.ua

До гасіння пожежі залучили два вертольоти прикордонної поліції МВС Грузії і один вертоліт МНС Азербайджану, близько 400 пожежників-рятувальників, більше 100 єгерів, а також 500 співробітників Департаменту по особливих завдань МВС.

Пожежа наблизилася до автомобільної дороги, що веде до села Даба. Як повідомляє «Перший канал» Громадського мовника Грузії, вогонь знаходиться всього в декількох сотнях метрів від траси.

Фото: eurointegration.com.ua
Фото: eurointegration.com.ua

Як повідомляє «Інтерфакс», уряд Грузії звернувся до ЄС за допомогою і просить надати пожежний літак і вертоліт в рамках механізму цивільного захисту ЄС.

Зазначається, що ліс біля села Даба згорів практично повністю під час російсько-грузинської війни 2008 року. Тоді пожежа тривала кілька тижнів. Вогнем було знищено 950 гектарів лісового масиву, в тому числі 250 гектарів унікального хвойного лісу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 21:49:30