Новини » Світ 22 серпня, 2017, 7:15
У Чилі задля порятунку пінгвінів відмовилися від розробки родовищ
За оцінками екологів, світова популяція пінгвінів Гумбольдта становить близько 12 000 пар. Фото: REUTERS/Stefan Wermuth
За оцінками екологів, світова популяція пінгвінів Гумбольдта становить близько 12 000 пар. Фото: REUTERS/Stefan Wermuth

Влада Чилі відхилила проект розробки родовищ і будівництво порту в центрі країни. На думку чиновників, роботи з видобутку заліза і міді могли загрожувати популяції пінгвінів.

Про це повідомляє RFI.

Проект, представлений чилійської групою компаній Andres Iron, раніше піддавався сильній критиці з боку захисників природи. На думку противників будівництва, реалізація проекту – смертний вирок області Кокімбо в центральній частині країни.

«Ми не проти економічного розвитку регіону. Але подібні проекти повинні містити в собі необхідні заходи для зменшення шкоди, які вони завдають довкіллю. В даному випадку таких заходів представлено не було», – повідомив міністр екології Марсело Мена.

Andres Iron може оскаржити рішення в суді Чилі з екологічних справах. У разі чергової відмови корпорація може звернутися до Верховного суду, який винесе остаточне рішення щодо проекту.

У регіоні, де конгломерат планував почати розробку родовищ, мешкають 80% всіх пінгвінів Гумбольдта. Цей вид пінгвінів поширений тільки в Чилі і Перу, і його чисельність постійно зменшується. За оцінками екологів, світова популяція пінгвінів Гумбольдта становить близько 12 000 пар.

Читайте також: Мертві дельфіни замість туристів: користувач опублікував фото одного з пляжів у Криму

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:18 :12