вівторок, 22 серпня, 2017, 14:55 Політика
Центр протидії корупції – одна з ключових організацій у впроваджені реформ, – Гриценко

Завдяки Центру протидії корупції було створено Національне антикорупційне бюро України. Також ця організація дає конкретні результати та розслідування. Тому багато хто проти того, щоб вона ефективно працювала.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив колишній член Громадської ради НАБУ Олексій Гриценко.

 «Вважаю, що однією з ключових організацій, яка зробила дуже великий внесок в те, щоб було створено взагалі НАБУ і відбулося багато змін в законодавстві, є Центр протидії корупції. По-суті, він розпочав антикорупційні реформи, які впроваджують зараз. Багато було зроблено і багато ще треба зробити через постійне протистояння», – розповів Гриценко.

Він вважає, що такого тиску на борців з корупцією як зараз раніше не було.

«Зараз все значно гірше відбувається в Україні, ніж при Януковичу, саме через ефективність роботи Центру протидії корупції. Тому що він дає конкретні результати та розслідування. І від мене їм велика шана і побажання, щоб вони трималися. Я впевнений, що їм вдасться вистояти і все буде нормально. А ті, хто їх дискримінує, з часом підуть, як Янукович з компанією», – прокоментував він.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 08:02:31