вівторок, 22 серпня, 2017, 21:08 Політика
Те, що відбувається у нашій державі, не має нічого спільного з державотворенням, – Власенко

Те, що сьогодні відбувається у нашій державі, точно не має нічого спільного ані з державотворенням, ані з державною політикою, ані з якимось державним мисленням.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK) заявив народний депутат України Сергій Власенко.

Зауважимо, що напередодні Дня незалежності України у мережі появилася стаття головного редактора «Дзеркала Тижня» Юлії Мостової з назвою: «Не зрікаються в любові». У ній авторка пояснила, чому вона не збирається покидати Батьківщину і не радить цього робити іншим.

«Стаття Юлії Мостової – це глибокі роздуми стратегічно мислячої, глибокої людини. Я знаю Юлії Мостову особисто і напевно, це один з останніх аналітиків в українській журналістиці, зокрема так, як і видання «Дзеркало тижня» останнє аналітичне видання, яке сьогодні потрібне дуже вузькому колу людей, нажаль», – зауважив народний депутат, коментуючи статтю Юлії Мостової.

На запитання ведучої програми, чи Сергію Власенко, як політику не соромно за те, що більшість українців хочуть покинути державу здебільшого через нестачу грошей, нардеп відповів так:

«Ви знаєте, я би хотів сказати наступне: по-перше, політична відповідальність наступає у тих, хто бере таку відповідальність на себе. Станом на сьогоднішній день я, так само, як і мільйони українців не поділяю того, що робить чинна влада. Оскільки я не перебуваю у парламентській більшості, я перебуваю в парламентській опозиції і говорю в усіх ефірах, в тому числі й у вашому ефірі, що те, що відбувається у нашій державі, точно немає нічого спільного ані з державотворенням, ані з державною політикою, ані з якимось державним мисленням»,– заявив обранець.

Сергій Власенко додав, що він підтримує більшість тез, які зазначила Юлія Мостова у своїй статті «Не зрікаються в любові», однак, як зауважив Власенко, він не підтримує одну із оцінок Мостової.

«Та попри це, ця оцінка не є ключовою. Зокрема, я не підтримую один логічний ряд, який вистроєний із людей. Я вважаю, що дуже складно знайти людину, яку можна поставити в один ряд із блаженнішим Любомиром Гузаром»,– підсумував Сергій Власенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 03:34:37