вівторок, 22 серпня, 2017, 16:35 Політика
Ставки війни на сході України будуть зростати, – дипломат

Підстав для швидкого завершення війни на сході України – немає. Навпаки, незабаром ми спостерігатимемо її розпал.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) розповів дипломат Андрій Ніколаєнко.

«На жаль, війна закінчиться не скоро. Я бачу, що ставки ростуть. Трамп, на якого всі розраховували, не ви­­правдав себе. Йому незручно щось коментувати і контактувати з Росією. У США склався союз демократів і частини антиросійських республіканців. Останні зараз домінують. Ми це бачимо на прикладі Курта Волкера, який зовсім не є прихильником Росії», –  прокоментував експерт.

На думку дипломата, якби Путін хотів завершити українсько-російську війну, то відправив би у Мінськ на переговори із Куртом Волкером менш одіозну людину, ніж Владислав Сурков.

«Помічник президента РФ Владислав Сурков стояв за початком кризи і був її режисером. Тому той факт, що його відправили на переговори із Волкером є підтвердженням того, що ставки гри ростуть. Тому я не бачу, як найближчим часом може вирішитись війна на сході України. Точно не пов’язую цей день з Мінськом, тому що угоди складені в такий спосіб, який дає широке поле для маневру будь-якій зі сторін», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Читайте також: Фахівець назвав сценарій виходу України з війни на Донбасі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:23:59