вівторок, 22 серпня, 2017, 23:50 Події
Сьогодні бійці НАТО крокували Хрещатиком

Генеральна і четверта за рахунком репетиція параду до 26-ї річниці Незалежності України пройшла центральною вулицею Києва Хрещатиком.

У репетиції взяли участь 4,5 тисячі українських військових і зокрема тисяча бійців, які пройшли АТО, – повідомляє 5 канал.

Цього разу разом із ними пройшли і підрозділи десяти іноземних держав. Зокрема – дев’яти країн-учасниць НАТО та Грузії. Представники їхніх міністерств оборони будуть присутні і на параді 24 серпня.

Був присутній на репетиції і глава вітчизняного оборонного відомства Степан Полторак.

«Бойовий дух тримаємо і хочемо хлопцям, які зараз на сході, хочемо показати, що ми з вами. Готуємося. І оця вся орава – є кому їх поміняти. Вони не одні там. Вони скоро приїдуть до своїх сімей та родин, а ми їх поміняємо, будемо боронити рубежі», – розповів про парад військовослужбовець 36-ї бригади морської піхоти ЗСУ Дмитро Галюк.

Литовський військовослужбовець Геде Мюнланс, якого цитує телеканал, підкреслив якісну підготовку українських військових.

«Усе ж таки у вашій країні триває війна, але вони виглядають добре. Умови на базі, де ми живемо – цілком нормальні. Ми відзначаємо День незалежності Вашої країни і це приємно просто бути тут», – сказав він.

Як повідомлялося, 22 серпня на Хрещатику почали розміщувати військову техніку та озброєння, які продемонструють в рамках виставки до 26-річниці з Дня Незалежності України.

Виставка воєнної техніки та озброєння «Міць нескорених» працюватиме з 22 по 27 серпня від вулиці Інститутської до Європейської площі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:20:16