вівторок, 22 серпня, 2017, 20:50 Політика
Радикальна партія ніколи не вступить в коаліцію з БПП і Народним фронтом, - депутат

Лозовий розповів, з ким Радикальна партія ніколи не може бути в коаліції

Про це ефірі програми »HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив Андрій Лозовий, нардеп РПЛ, коментуючи чутки про переговорили партії щодо вступу в коаліцію.

«Це все чутки, які поширюють Каплін, Лещенки і вся наволоч на якій немає де ставити клейма і яка всіх у всьому звинувачує. Це спосіб дискредитувати Радикальну партію.Ми апріорі не можемо бути в коаліції з тими, хто грабує країну. Ми люди іншої філософії. З Ляшка був би чудовий спікер парламенту та прем’єр-міністр, але надіюсь, що він стане президентом», – вважає пан Лозовий.

За словами нардепа, коаліція завжди кличе до себе Радикальну партію.

«Переговорів про вступ в коаліцію з БПП і Народним фронтом не було. Вони завжди нас закликають туди. Переговорів не може бути з тої причини, що ми по рідному дивимось на світ. Ми за те, щоб відроджувати промисловість, піднімати економіку, захищати Україну, кордон, культуру. Ті люди, які сьогодні керують країною це клептократи, які ставляться до влади, як до свого бізнесу», – переконаний Андрій Лозовий.

На переконання гостя програми, причиною розвалу великої коаліції стало те, що владу у ній захопила семибоярщина з поплічників і союзників Порошенка.

«Коли ми Самопоміч і Батьківщина створювали з ними велику демократичну коаліцію взимку 2014 року. В багатьох людей і в мене було багато надій на неї. В програмі були прописані кроки в економіці, культурі, фінансах, міжнародній політиці, які потрібні Україні. Проте, семибоярщина, яка захопила коаліцію і відмовилась виконувати програму. Це ті люди, які керують країною. Маю на увазі Порошенка, Гройсмана, Парубія, Яценюка, Авакова, Ложкіна, Луценка, Кононенка. Ця конфігурація міняється, немає сталого складу», – сказав пан Лозовий.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 14:35:43