вівторок, 22 серпня, 2017, 21:30 Події
Протягом трьох років Нацрада обмежила трансляцію 77 російських каналів в кабельних мережах

За останні три роки Національна рада з питань телебачення і радіомовлення обмежила трансляцію 77 російських каналів в кабельних мережах України. Всього у кабельних мережах України 82 російських канали.

Про це в інтерв’ю «Апострофу» повідомила виконувачка обов’язків міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, передає «Громадське радіо».

За її словами, Нацрада обмежує сьогодні трансляцію російських телеканалів, виходячи з того, що вони порушують українські закони, наприклад, показують Крим як частину РФ, що вже є порушенням законодавства України і є підставою для обмеження трансляції.

Еміне Джапарова згадала також про відновлення мовлення українських ЗМІ на Крим і тимчасово непідконтрольні райони Донецької та Луганської областей.

«І коли ми говоримо про відновлення мовлення – так, абсолютно чітко, окупували вишки, окупували передавачі, окупували частоти … Вони завели на ці частоти свої російські телеканали. І це мовлення добиває і до підконтрольних нам територій, тому що в Україні більше немає таких вишок, як на окупованих територіях. Донецька вишка – 360 м, луганська – приблизно стільки ж, кримська, яка в Красноперекопську, – 220 м, завдяки їй майже вся Херсонщина покривається тим пропагандистським сигналом. І це практичне питання. Це компетенція Комісії з питань відновлення мовлення», – зазначила вона.

Читайте також: Заборонені російські сайти вже не популярні в Україні, – рейтинг

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 03:23:44