вівторок, 22 серпня, 2017, 22:56 Політика
Політтехнолог: Усі політики повинні насамперед визнати свою провину

Я вважаю, що всі політики повинні визнавати свою провину. Адже якщо якась політична партія ніколи не вибачалась за свої невдачі, то навіщо за таку партію голосувати.

Таку думку в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK) висловив громадський діяч та художник Сергій Поярков.

«Я вважаю, що всі політики повинні визнавати свою провину. Але, якщо якась політична партія ніколи не вийшла і не сказала, що мовляв, знаєте, так сталося, що у нас були певні невдачі, вибачте за них. Але партія, яка цього не робить, навіщо за неї голосувати?», – дивується Сергій Поярков.

Гість програми продовжив, що західні політики набагато частіше говорять з виборцями про свої досягнення та невдачі, ніж українські.

«От політик у мене викликає довіру тоді, коли він починає з того, що вибачається за те, що йому не вдалося зробити. Але нинішню владу хвалити не буду, хоч ріжте ножем! Але все ж таки, саме за цієї влади ми отримали безвізовий режим з ЄС»,– додав Сергій Поярков.

Натомість присутній у студії Сергій Власенко апелюючи пану Пояркову зауважив, що завдяки нинішній владі ми отримали «безвіз» на два роки пізніше.

«А все через той рівень тієї корупції, який сьогодні є. Але «безвіз» нам пробили ті хлопці, які загинули на Майдані і ті, які сьогодні боронять нам країну. От вони пробили «безвіз» і лише для них ЄС зробив те, що зробив»,– підсумував пан Власенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 12:57:54