вівторок, 22 серпня, 2017, 12:05 Світ
Новий посол РФ у США відкидав присутність російських військ в Україні
Анатолій Антонов. Фото: svoboda.org
Анатолій Антонов. Фото: svoboda.org

Новопризначений посол Росії в США Анатолій Антонов, коли працював заступником глави МЗС РФ, займався тим, що відкидав звинувачення щодо присутності російської армії в Україні.

Про це повідомляє УП з посиланням на матеріал «Європейської правди».

«Нинішній посол Росії в США у той час мав чітке завдання: він повинен був відбити звинувачення щодо присутності російської армії на українській території. Це стосується російської агресії і в Криму, і на Донбасі», – йдеться у матеріалі.

Ще на початку 2014-го військовий дипломат Антонов доводив світові, що Росія не окуповує Крим. А посилює охорону військових Чорноморського флоту від «київської хунти».

Вже після незаконної анексії Криму він виправдовував конфіскацію росіянами більшої частини українського флоту, а після початку російської агресії на Сході України – намагався зупинити підтримку України Заходом, а в 2015 році розповідав казки про те, що в «Л/ДНР» немає російських військових.

Також він звинувачував Україну в перепонах діяльності росіян в Спільному центрі з контролю та координації на контактній лінії.

На початку 2015 року Євросоюз включив Антонова до переліку росіян, на яких накладені персональні санкції.

В обґрунтуванні санкційного рішення ЄС пояснив, що Анатолій Антонов «на посаді заступника в Міноборони був залучений до підтримки розгортання російських військ в Україні».

Читайте також: Російський депутат «злив» відео, як Росія перекидає на Донбас військову техніку

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 01:24:43