вівторок, 22 серпня, 2017, 14:04 Політика
Нові антикорупційні органи виникають через суспільну недовіру, – експерт

Україна бореться з корупцією, створюючи нові антикорупційні органи, проекти, ініціативи тощо. Виникають вони у відповідь на суспільний запит, адже довіра населення до влади дуже мала.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK)  сказав експерт проекту «Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні» Сергій Деркач.

«Не існує єдиної універсальної схеми боротьби з корупцією. Кожна країна обирає для себе інший шлях. Одні не мають спеціалізованих антикорупційних органів, інші – так. Гадаю, що основним мотивом їхнього створення є недовіра суспільства до тих органів влади і правосуддя, які є зараз», –  пояснив гість програми.

І громадські, і державні установи мають ефективно працювати на благо країни, зауважив Деркач.

«Найкраще, коли між громадськими організаціями та державними установами існує симбіоз, який спрямований на подолання та боротьбу з корупцією. Так шансів подолати злочинну систему значно більше. Наше суспільство не вірить у старі органи, такі як ГПУ. Тому, я вважаю, що було би ефективніше набрати малу кількість персоналу для того, щоб створити щось нове», – резюмував експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 14:30:44