вівторок, 22 серпня, 2017, 22:24 Економіка
Нардеп назвав три кроки, які допоможуть вирішити міграційну проблему в Україні

Зміни до Податкового кодексу, газ для населення за прийнятними цінами та глибока судова реформа – три кроки, які допоможуть вирішити міграційну проблему в Україні.

Таку думку в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK висловив Сергій Власенко, народний депутат України («Батьківщина»).

Сергій Поярков, художник і громадський діяч, зауважив, що Україні – лише 26-ть років, і ми – дуже молода країна, якій, як дитині, слід перехворіти певними хворобами, як-от Янукович.

Натомість Сергій Власенко не погодився із такою думкою та навів приклад Литви, Латвії та Естонії, які є «ровесницями» нашої держави.

«Але вони пройшли значно більший шлях, аніж ми пройшли за ці роки незалежності. Тому ми повинні деколи на себе усі разом подивитися у дзеркало, зробити висновки і, напевно, не робити ті помилки, які ми робили», – вважає Сергій Власенко.

На це Сергій Поярков відповів, що, на відміну від України, у згаданих трьох державах комунізм та соціалізм запанував значно пізніше.

Нардеп Сергій Власенко також наголосив, що українці мають мати можливість поставити запитання тим, хто, на їхній погляд, некоректно виконує свої функції.

Гість програми, коментуючи питання щодо того, які кроки слід здійснити в Україні, для того, щоб вирішити міграційну проблему, зауважив:

«У парламенті лежить абсолютно нормальний, ліберальний проект Податкового кодексу, який треба прийняти і який повністю змінить систему оподаткування і можливість нормально людям жити і заробляти. Друге. Треба віддати український газ українським громадянам за тією ціною, за якою його добувають, що повністю зменшить тиск на людей. Третє. Треба провести реальну глибоку судову реформу», – вважає народний обранець.

Сергій Поярков дав власний «рецепт» таких змін.

«Є тільки одне, що потрібно робити нашим виборцям, – це виховувати у собі критичне мислення. Не довіряйте, перевіряйте все, що кажуть політики. Вони всі фахово можуть і вміють професійно брехати. Якщо ви не вибачаєте, вони перестають це робити фахово принаймні на 99 відсотків», – зазначив Сергій Поярков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:52:53