Новини » Львів 22 серпня, 2017, 18:03
На ремонт львівського стадіону «Юність» виділили 15 млн грн

15 мільйонів гривень, які виділило місто на ремонт стадіону «Юність», що у львівському Парку культури, підуть на капітальний ремонт правої трибуни та облаштування комплексу роздягалок.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Очікують, що вже до кінця вересня вдасться повністю оновити праву трибуну стадіону, яка буде накритою.

А в кінці грудня планують завершити реконструкцію будівлі з гардеробними, яка матиме душові кабінки та певний простір для нарад тренерів.

Водночас для повного закінчення ремонту правої трибуни та комплексу, відповідно до проектно-кошторисної документації (18 млн 700 тис 344,8 грн.), необхідні додаткові 3,7 млн. грн. Зараз виділили лише 15 млн грн.

Вже наступного року планують зайнятися іншою частиною стадіону – оновлять ліву трибуну, де будуть підтрибунні приміщення. Також облаштують огорожу і якісну бігову доріжку.

«Це буде звично регбійний стадіон англійського рівня. Оскільки у Великобританії регбі дуже популярне, то ми брали за основу все, що вони роблять. Тобто, це будуть антивандальні сидіння, які зараз виготовляються, і сучасне освітлення. Є певні стандарти, які ми беремо до уваги і під них відновлюємо стадіон», – додав Олександр Молодий, директор Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Також сподіваються, що, окрім спортивних заходів, тут проводитимуть різноманітні концерти.

Додамо, цьогоріч для покращення інфраструктури Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького у бюджеті розвитку міста Львова передбачено 2,3 млн. грн. З яких парком придбано новий атракціон за 1 млн 380 тис грн. (постачальник ТзОВ «Італпарк» Дог. №4 від 04.04.2017р.), а також проведено капітальний ремонт алеї парку (411 тис 200 грн.).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 21:26 :11