вівторок, 22 серпня, 2017, 19:15 Політика
Мінські угоди взагалі не працюють, від них виграє тільки Білорусь, – Фірсов

Насправді, від Мінських угод сьогодні виграє лише одна країна. Це Білорусь, яка зараз забезпечує так званий майданчик для перемовин, куди приїжджають поважні особи. Більше того, зараз Білорусь намагається всю цю історію подати так, нібито вона є таким собі «донором стабільності».

Таку думку у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK висловив юрист, народний депутат України 7-го та 8-го скликань Єгор Фірсов.

Нагадаємо, сьогодні у Мінську відбулася зустріч помічника президента РФ Владислава Суркова зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером.

«По-перше, ця зустріч проходила у Мінську і стосувалася вона виконання Мінських угод. Окрім цього, мова йшла і про відведення озброєння, припинення вогню, обмін заручниками і так далі, що нам прописують Мінські угоди», – каже гість програми.

Єгор Фірсов зауважив, що попри важливість Мінських угод насправді, вони не працюють та не виконуються.

«Мій батько живе в Авдіївці і я сам туди часто приїжджаю. Кожного дня там стріляють. Більше того, там стріляють просто з танків. Тобто, Мінські угоди зараз взагалі не працюють», – висловив свою думку політик.

Окрім цього Фірсов зазначив, що від Мінських угод сьогодні виграє лише одна країна.

«Це Білорусь, яка зараз забезпечує так званий майданчик для перемовин, куди приїжджають поважні особи. Більше того, зараз Білорусь намагається всю цю історію подати так, нібито вона є таким собі «донором стабільності». І знаєте, їй це вдалося, адже у 2016 році ЄС зняв із Білорусі санкції», – відзначив гість студії.

Єгор Фірсов висловився і щодо російсько-білоруських навчань «Захід-2017». Зокрема, за його словами, «Захід-2017» – це ще один майданчик для перемовин та великий шанс для Білорусі.

«Усвідомлюючи, що після України саме Білорусь може наступною потерпати від агресії Росії, то таким чином вона намагається себе захистити. Зокрема, запрошуючи до себе світових лідерів та ведучи дискусію щодо агресії Росії. Тому і маємо зараз таку ситуацію», – додав екс-нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 16:39:34