вівторок, 22 серпня, 2017, 20:07 Політика
Лозовий: Надання Саакашвілі громадянства – це помилка

Петро Порошенко надав громадянство Михайлу Саакашвілі, який був його другом «з барського плеча», хоча всім з самого початку було відомо про його кримінальне переслідування.

Про це в ефірі проекту «HARD» з Влащенко (в ефірі о 19:00-20:00 на телеканалі ZIK) розповів народний депутат Андрій Лозовий.

«На жаль, у мене немає можливості у мене немає можливості ініціювати позбавлення когось українського громадянства. Я б хотів, щоб у мене така можливість була, бо я б у багатьох його позабирав. Я разом з Олегом Ляшком та Борисом Філатовим були чи не першими людьми, які говорили, що надання Саакашвілі громадянства – це помилка, та про те, що це громадянство – незаконне», – зазначив Андрій Лозовий.

Також він розповів, що буквально через тиждень після призначення Михайла Саакашвілі губернатором Одеської області йому довелось побувати вдома у екс-президента Грузії.

«Це було виїзне засідання спец комісії з питань приватизації, де я працюю в Одесі. Я дуже ретельно готувався, бо доповідав по «Центроліту», а це дуже болюча історія, яку треба довести до пуття. Ми приїхали усі, скрізь зуби привітались, і я побачив патологічну розкіш у резиденції Саакашвілі. Коли я таке бачу, то виникає питання – заради чого? У нього ж все є, він реалізована людина», – пригадує народний депутат.

За його словами, в одеській резиденції не жили ні Боделан, «при всій його схильності до розкоші», ні Гурвіц, ні будь-хто з губернаторів.

«А Саакашвілі вирішив, що він має там жити. Там неймовірна розкіш на Французькому бульварі близько двох гектарів землі, шампанське «Моет Шандон» – рікою, щоправда смачно погодували», – зауважив заступник лідера «Радикальної партії Олега Ляшка».

На його думку, саме в питанні розкоші і заритий корінь.

«Є люди, які, як і наша команда, послідовно були критиками надання Саакашвілі громадянства України. Порошенко «з барського плеча» надав громадянство своєму другу. В той же час сотні добровольців, які приїхали в Україну з інших країн, ризикують життям захищаючи наше право на незалежність, не мають громадянства», – заявив Лозовий.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 21:38:01