вівторок, 22 серпня, 2017, 21:35 Політика
Лозовий: Грузинів в Україну привіз Порошенко, а ініціатором був Ложкін

Ініціатором запрошення грузинів-реформаторів в Україну був колишній голова Адміністрації президента Борис Ложкін.

Про це ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив Андрій Лозовий, нардеп РПЛ.

«Грузинів привіз Порошенко. Він вважав, що це йому додасть якогось політичного капіталу і вони будуть в нього ручними. До Саакашвілі особисто була людська довіра. Ідеолог привезення іноземців був Борис Євгенович Ложкін, який в той час очолював Адміністрацію президента. Всі визнають, що Ложкін був найкращим комунікатором, з ним було не можливо посваритися. Він і зараз впливає на політику держави», – переконаний політик.

За словами нардепа залучення грузинських реформаторів в МВС це був компроміс між президентом і Аваковим. Він переконаний, що під час реформування міліції вони зробили багато помилок.

«Я так розумію це був компроміс між президентом і МВС. Грузинами було зроблено Багато помилок в МВС. При всій повазі до людей грузинської національності, тих людей, які привезли сюди дома не сильно хочуть бачити. Те що робили Деканоїдзе, начальник ВБ МВС Грігалашвілі, Лордкіпанідзе в. о. начальника одеської поліції, який робив заступнику міністра зауваження щодо української мови. Це принизливі речі, ще й розвалена система», – вважає Лозовий.

Читайте також: Порошенко має вибачитися, що привіз в Україну Саакашвілі, - Лозовий

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 13:56:29