вівторок, 22 серпня, 2017, 14:00 Політика
Кошти на боротьбу з корупцією отримають в шести містах України, – Деркач
Фото: detector.media
Фото: detector.media

Завдяки коштам, які виділив Європейський Союз на боротьбу з корупцією, в Україні буде обрано шість міст, в яких впровадять найефективніші проекти громадських організацій із запобігання правопорушень у сфері економічних злочинів.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) сказав експерт Антикорупційної ініціативи ЄС Сергій Деркач.

«Один з напрямів проекту Антикорупційної ініціативи ЄС зорієнтований на підтримку громадських організацій в секторах. Ми повинні обрати шість міст-доброчесності, де підтримуватимемо громадські організації, щоб вони втілювали свої ефективні проекти, аби побороти корупцію. Звичайно, буде проведено конкурс, для того, щоб обрати найкращі пропозиції», – розповів Деркач.

Також він зазначив, що вже створена комісія для критеріїв визначення оцінки роботи ініціативи.

«У нас є вже створена спеціальна комісія, яка перевірятиме ефективність роботи та витрачення коштів. І коли система запрацює, то ми побачимо підвищення ефективності роботи із запобігання корупції на місцях, особливо в містах, де ми будемо впроваджувати наші ініціативи», – додав він.

Нагадаємо, створення антикорупційних органів в Україні відбувалося за вимогою та сприянням інституцій ЄС. І зараз, коли вони вже розпочали роботу, міжнародні партнери продовжують співпрацю та допомогу. Зокрема, структури ЄС – Європейська консультативна місія та DANIDA на три наступних роки планують надати антикорупційним органам в Україні допомогу в сумі 16 млн євро. Ці кошти підуть на потреби різних антикорупційних структур та проектів, зокрема і НАБУ. 

Читайте також: Інспекторка ДФС домовилася про отримання хабара у вбиральні податкової

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:25:56