вівторок, 22 серпня, 2017, 19:54 Події
Ісламський і російський тероризм – це зло планетарного масштабу, – Шкіряк

Ісламський і російський тероризм це зло планетарного масштабу, якому повинна протистояти цивілізація. В цьому питанні потрібна спільна робота всіх спецслужб і жорстка протидія терористам.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Зорян Шкіряк, радник міністра внутрішніх справ України.

«Ми повинні розуміти одне світовий тероризм і ісламський і російський – це зло планетарного масштабу, якому повинна протистояти цивілізація. На жаль бачимо, що і в цивілізованих країнах світу, де працюють спецслужби, де розвинені контртерористичні структури, стаються такі жахливі події. В цьому контексті я переконаний, що потрібна саме спільна робота всіх спецслужб цивілізованих країн і жорстка протидія терористам», – переконаний радник Авакова.

За словами пана Шкіряка, Україна знаходиться в стані терористичної загрози через війну з Росією, яка планує здійснювати теракти проти відомих українців.

«Україна знаходиться в стані терористичної загрози, тому, що в нас війна з Росією. До цього часу Росія не полишає намірів, а планує здійснювати в тому числі терористичні акти на території України, які можуть включати в себе вбивства відомих громадських діячів. Саме про це недавно заявив голова СБУ Василь Грицак. Це факт», – зазначив Зорян Шкіряк.

Гість програми зазначив, що російські теракти відбуваються щодня. Також він нагадав про обстріли російськими найманцями Маріуполя та Волновахи.

«Згадайте хоче б 2015 рік, Маріуполь і Волноваху і таких прикладів багато. Безумовно це терористичні акти і злочини проти людяності за якими вони раніше, чи пізніше будуть відповідати. Акти терору відбуваються щодня, коли вбивають мирних жителів, коли обстрілюють цивільні об’єкти. 

Проте та частина України, яка контролюється українською владою є певною мірою безпечнішою, аніж багато європейських країн. Ви тільки згадайте, які цинічні терористичні акти були здійснені в Парижі, Ніцці, Анкарі, Лондоні та Барселоні», – вважає пан Шкіряк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 14:42:07