вівторок, 22 серпня, 2017, 20:16 Події
Фірсов: Сепаратистська гидота з Донбасу Росії не потрібна

РФ забере свої війська, а от терористи та колаборанти, які взяли до рук зброю, не виїдуть до Росії, бо РФ їх не впустить.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Єгор Фірсов, український політик, народний депутат VII та VIII скликань.

Гість програми змоделював ситуацію, що РФ вийшла з окупованих нині територій Донбасу.

«На сто відсотків я можу сказати, що ті люди, реальні терористи, колаборанти, які взяли зброю, вони не виїдуть у Росію, бо Росія їх не впустить. Уже було багато прикладів, коли бойовики хотіли повернутися у Росію. Губарєв, наприклад, пересікав кордон, але його чомусь не впустили, бо їм такі, от саме такі, не потрібні. Так, війська вони заберуть, але колаборантів брати не будуть», – переконаний гість програми.

Позаяк самі сепаратисти із Донбасу не підуть, продовжив Єгор Фірсов, потрібно буде «сєпаратистську гидоту» або «зачищати», або заарештовувати і саджати за грати.

Ігор Лапін, народний депутат України («Народний фронт»), погодився, що «нечисть» із окупованого Донбасу Путіну не потрібна. Так, коли РФ забере регулярні війська, решту будуть змушені або воювати, або просочуватися на територію України, щоб якось вийти із вказаних територій.

«Незрозуміла позиція СБУ. Програма «Повернись додому» чи «Повернись назад»… А як вони проводять розслідування – стріляв той чоловік у 2014 році по мені чи не стріляв? Я не можу зрозуміти, яким чином проводиться розслідування. «Сєпари» ходять Києвом. Їх виловлюють ті, що впізнають. Вони втікають потім. Пам’ятаємо один із таких випадків, а потім у слідчого з’являється якась незрозуміла квартира, яка раніше належала цьому «сєпару»…», – зауважив нардеп та наголосив, що такі питання слід урегулювати.

Також він звернув увагу на те, що якби відбулося виведення російських військ, «зачищення» від сепаратистів і на територіях Донбасу відбулися вибори, то є питанням, кого б «наголосували» ті громадяни, які там мешкають, адже проукраїнськи налаштованих там дуже мало.

Читайте також: У Кремлі визначились із майбутнім Донбасу, – експерт розповів подробиці

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 16:53:08