понеділок, 21 серпня, 2017, 2:30 Події
Владі України вказали на суттєві недоробки, які призводять до високої смертності на дорогах

Україна має взяти на озброєння європейський досвід боротьби зі смертністю на дорогах, який складається з кількох конкретних кроків.

Таку думку висловив президент Асоціації безпеки дорожнього руху Михайло Берлін в інтерв’ю «Апострофу».

За його словами, у Європі рекомендують призначити відповідальну особу, яка б персонально відповідала за рівень смертності і травматизму на дорогах.

«Друге, що вони рекомендують – об’єднати зусилля держави, бізнесу, неприбуткового сектору, науковців, експертів, оскільки поліція самостійно не може впоратися з цією проблемою. Це вже видно сьогодні. Тому що тема багатогранна: зачіпає дуже багато чинників, які впливають на її рішення. Не може сьогодні поліція цими факторами управляти. Тільки об’єднавши зусилля, ми можемо якось цього домогтися», – заявив Берлін.

Третя рекомендація – має бути збудовано стабільне і повне фінансування цієї проблеми.

«Начебто у Україні ці проблеми сьогодні ніби зрушили з мертвої точки, і вони починають вирішуватися. Міжнародний досвід свідчить, що є три чинники, які впливають на рівень смертності та травматизму – людина, автомобіль, дорожня середу. І ось цими всіма факторами необхідно займатися паралельно», – підсумував експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 01:25:47