Новини » Львів 21 серпня, 2017, 10:53 блоги
У Львові існує транспортне гетто
Надія Сапіга
журналіст IA ZIK
Таксі у Львові. Фото: lviv.vgorode.ua
Таксі у Львові. Фото: lviv.vgorode.ua

Скільки разів уже переконуюсь у тому, що у Львові деякі мікрорайони – це транспортне гетто, звідки проблематично виїхати зранку і куди важко заїхати ввечері. У деякі частини міста не лише погано курсують маршрутки, а й таксі.

Транспортним гетто у Львові є Рясне. Якщо ти не встиг на останню маршрутку, то виклик таксі – це ще та лотерея, адже не кожен хоче їхати у цей район. Самі водії зізнаються, що возити клієнтів у цьому напрямку не люблять. Серед них існує стереотип: якщо заїдеш на Рясне, то швидко не виїдеш. А таксисти не хочуть кататися «порожняком». Кажуть, що не вигідно. А на те, що люди по півгодини чекають омріяної СМС-ки про приїзд машини, їм начхати. А найобразливіше, що ніхто не може примусити таксистів совісно виконувати свою роботу, адже більшість з них працюють нелегально.

Ми з чоловіком нещодавно затримались у центрі з друзями, тому пізно поверталися додому – близько опівночі. Спробували викликати машину із однієї служби, але нічого не вийшло. Простовбичивши 20 хвилин на вулиці, отримали повідомлення, що у нашому районі немає вільних машин. Серйозно? У центрі немає вільних таксі?! Ну, погодьтесь, це смішно.

Після цього ми звернулись до іншої служби – і знову відмова. Лише з третього разу нам таки прислали авто. Водій, який віз нас додому вкотре пояснював, що Рясне такий район, куди ніхто не хоче їхати… Але ж чим цей район не такий? Дорога нормальна, у центр вночі можна заїхати за 10-15 хвилин. Просто таксисти стали настільки скупі, що навіть 100 г бензину не хочуть спалити, проїхавшись «порожняком». Отака-то гірка правда.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 18:04 :48