понеділок, 21 серпня, 2017, 22:25 Політика
Суспільний мовник в Україні вже зараз достатньо незалежний, – депутат

Суспільний мовник уже сьогодні достатньо незалежний. Підтвердження цьому – наприклад програма «Схеми», яка виходить на «Громадському» і «Суспільному», яке очолює Зураб Аласанія. Назвати його ставлеником БПП чи «Народного фронту» – як мінімум неправильно. Ця людина була обрана на досить складному конкурсі.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:10-19:50 на телеканалі ZIK) розповів Григорій Шверк, нардеп БПП, член комітету Ради з питань свободи слова та інформаційної політики, відповідаючи на запитання блогера Дмитра Розенфельда.

Зураб Аласанія, на думку пана Шверка, – та людина, яка зможе якнайкраще забезпечити незалежність контенту. «Це та людина, яка досить ревно ставиться до того, коли йому хтось каже, що робити. Є інші питання до Зураба, які можна обговорювати. Але що стосується незалежності контенту – тут я в ньому переконаний на 100%. Інша справа, що у Зураба також є власний погляд на життя», – акцентував член комітету з питань свободи слова та інформаційної політики.

Раніше, як нагадав політик, керівник державного телеканалу призначався комітетом – державним органом. А тепер є досить складна схема обрання наглядової ради суспільного мовника. «І Нацрада, на мій погляд, поки я там працював, виконала дуже якісну роботу.

Ви можете побачити це, поглянувши на склад наглядової ради сьогодні. І роботою відповідного каналу вже не керує Олег Наливайко, як очільник Держкомтелерадіо, а наглядова рада і конкретна особа, обрана за складною процедурою», – пояснив гість програми.

Нардеп також акцентував на фінансовій незалежності суспільного телебачення. «Ми ухвалили закон, у якому йдеться про те, що держава зобов’язана щороку протягом чотирирічного терміну скеровувати на фінансування суспільного мовника 0,02% від бюджету. І це також питання незалежності суспільного мовника», – додав Григорій Шверк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 08:04:56