понеділок, 21 серпня, 2017, 16:31 Політика
Судову систему неможливо оновити методом «причісування», – Длігач

Захист прав власників завжди пов'язаний з судовою владою. Тому, якщо їх незаконно перевірятимуть чи вимагатимуть хабарі, то через суди ці всі проблеми можна було б вирішити. А для цього потрібно впровадити в Україні судову реформу, яка б допомогла усім ланкам.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав економічний експерт Андрій Длігач.

«Ключовою проблемою в Україні є відсутність прав власників. Навіщо інвестувати в країну, коли в тебе можуть «віджати» бізнес на будь-якій стадії? Цю проблему можна вирішити, але потрібно впровадити судову реформу. Можемо ще 10 років говорити про неї, але її немає, адже суди порожніють, суддів не вистарчає. Більше того, оновити суди неможливо методами «причісування», як це робиться зараз», – розповів Длігач.

Він наголосив на тому, що захист прав власників завжди пов'язаний із судовою владою.

«Все, що стосується «кошмарення» бізнесу, перевірок, можна вирішити, якщо є суди, через які ти можеш відстояти свою власність, гідність, прибутки перед податковою, СБУ і ким завгодно. Але, якщо суди вирішують на користь тих самих державних органів, які стосуються єдиної вертикалі, то про який вільний бізнес може йти мова і про які інвестиції? Це ключова перепона, а все решта це вторинне. Будь-який бізнес вміє адаптуватися до складнощів. Єдине, що не можна вирішити грошима проти вертикалі – суди», – прокоментував Длігач.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 03:31:33