понеділок, 21 серпня, 2017, 22:00 Політика
Шверк розповів про справжню власницю українського медіа-холдингу

Офіційно у «Вести» є власницею не дружина Клименка, а інша українка, у якої є дві автівки – вона ними заробляє на таксуванні.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:10-19:50 на телеканалі ZIK) розповів Григорій Шверк, нардеп БПП, член комітету Ради з питань свободи слова та інформаційної політики, коментуючи особисті стосунки із медіа-менеджером Ігорем Гужвою та ситуацію довкола медіа-холдингу «Вести».

Гість програми пригадав, що знає Ігоря Гужву, відколи той був редактором газети «Сегодня». Пан Шверк додав, що не підтримує товариша і пояснив, чому саме.

«Ти, коли приходиш кудись на роботу чи керуєш медіа-виданням, то ти або маєш забезпечити прибутковість – і до тебе нема питань, щоб ти не ходив за зарплатою кудись.

Або ти точно маєш знати, хто тобі платить гроші крім рекламодавців. От, наприклад в «1+1» – Ігор Валерійович Коломойський, «Україна» – Рінат Леонідович Ахметов, там – Фірташ, там – Петро Олексійович Порошенко. Але коли ти приходиш у якесь місце, де власником названо дівчину, у якої дві автівки і ти не знаєш насправді звідки…», – обурився пан Шверк.

Обранець із провладної фракції наголосив, що добре знає медіа-бізнес і точно розуміє, скільки треба грошей, щоб видавати газету «Вести», скільки грошей треба на утримання сайту «strana.ua».

«Але я говорю про принципи. І ось коли ти не розумієш або розумієш і не хочеш говорити про те, чиї гроші ти одержуєш як зарплату, будь готовий, що до тебе по ці гроші прийдуть. Це твої ризики, які ти на себе взяв. Саме тому якісь люди приходять у «Вести», бо якийсь банк чимсь володіє. Тому за грошима банку приходять – а в тому приміщенні і газета, і радіо «Вести». Андрій Блінов говорив у прямому ефірі, поки відбувались обшуки», – пригадав гість програми події довкола обшуку в приміщенні редакції «Вести».

Відтак Григорій Шверк довів свою думку до кінця: «Так саме й Ігор, хоч ми дружимо не один рік, каже мені: «Я є власником холдингу «Вести». І коли він нібито власник, а потім через якийсь час холдинг міняє його і як керівника, і як власника, виникає багато запитань», – додав нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:20:05