Новини » Регіони

На Буковині судитимуть вітчима, який доводив пасинка до самогубства

У Чернівецькій області прокуратура скерувала до суду кримінальне провадження щодо 35-річного чоловіка, який обвинувачується у доведенні свого 11-річного пасинка до спроби самогубства.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив заступник прокурора Чернівецької області Олег Пелепюк.

«Прокуратура Чернівецької області скерувала до суду кримінальне провадження відносно мешканця Чернівецької області, 1982 р. н., який обвинувачується у доведенні свого пасинка, 2006 р.н., до замаху на самогубство, що стало наслідком жорстокого з ним поводження, систематичного приниження людської гідності. Під час слідства, яке проводила поліція Чернівецької області, встановлено, що чоловік проживав однією сім’єю з жінкою, у якої крім двох спільних дітей, був малолітній син від першого шлюбу», – повідомив О. Пелепюк.

«Вітчим систематично з 2009 року принижував його людську гідність, що виразилось в постійних образах, висловленні в його бік нецензурних слів, зверхньому та жорстокому ставленні, нанесенні побоїв та тілесних ушкоджень. Після чергового конфлікту та побиття з боку нетверезого вітчима, хлопець вирішив покінчити життя самогубством через спробу повішання, та на щастя, був врятований бабусею», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Драма з «проросійським самогубцем» на Хрещатику, – нові подробиці

Loading...