live
Новини » Світ

Епоха Путіна підходить до завершення, – експерт

Президент Росії Володимир Путін. Фото: ZIK/EPA/DMITRI LOVETSKY

Російський соціолог Сергій Белановський кілька днів тому опублікував у Facebook «Серпневі тези», у яких, зокрема, стверджує, що «епоха Путіна завершується».

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Що таке епоха Путіна? Це епоха, коли людина, будучи стурбованою геополітичним збиранням «російських земель», врешті-решт довела справу до війни, почала брязкати зброєю на весь світ. Навіщо це треба робити – незрозуміло. Чому я вважаю, що епоха Путіна закінчується? Вперше, коли він два терміни відпрацював президентом, а потім порекомендував Медведєва, практично вся еліта середнього рівня – управлінці, керівники, бізнес і так далі – була впевнена, що Путін повернеться до влади, ба більше, що він і за часів Медведєва буде де-факто президентом. І загалом схвалювали: Путін – мужик, крутий і так далі. Чим сьогоднішня ситуація відрізняється? По-перше, суто фізично, з точки зору віку Путін підійшов до межі. У 2024 році йому буде 72», – каже він.

На думку Белановського, що за два-три роки (до закінчення терміну Путіна) цього наступника треба ставити прем’єр-міністром, іншого варіанту просто немає.

«Забезпечити хоча б видимість спадкоємності, люди повинні до нього звикнути, у нього повинен якийсь рейтинг набратися. Думаю, років за три Путіну треба висунути наступника на посаду голови уряду і поступово віддавати йому справи, тобто ми все частіше повинні бачити не Путіна, а вже цього наступника», – пояснює Белановський.

Читайте також: Путін завершив справу Бандери та перебуває на межі краху в Україні

Loading...