понеділок, 21 серпня, 2017, 4:30 Події
Безсмертний озвучив невтішний прогноз для Росії
Роман Безсмертний. Фото: nv.ua
Роман Безсмертний. Фото: nv.ua

Росія може отримати додаткові санкції, якщо наважиться розмістити на кордонах Білорусі системи протиповітряної оборони і саме це може бути підставою для нових санкції проти РФ.

Таку думку висловив екс-представник України в політичній підгрупі на перемовинах у Мінську Роман Безсмертний, – повідомляє «5 канал».

Він прокоментував звернення Путіна до російської Держдуми, де той просить дозволити використання систем ППО під час проведення російських військових навчань у Білорусі.

«Фактично цей крок – це порушення основоположних міжнародних документів, які підписувалися починаючи із Брежнєва, включаючи Горбачова і так далі. Ми в усіх цих документах знайдемо рядки і пункти, які заперечують можливі подібні дії. – Тобто це підстава для нових санкцій? – Очевидно, що це є підставою для певних санкцій», – сказав він.

Як відомо, раніше Безсмертний заявив, що при збереженні нинішньої динаміки в світі і при збереженні позицій основних гравців дуже легко можна спрогнозувати в найближчі роки входження російської армії в Білорусь.

Як пояснив Роман Берсмертний, Білорусь розколена на дві проєвропейські області, Гродненську і Брестську, і решту, яка належить до «руского міра».

«Там наростає і внутрішній конфлікт. І це наслідок прямої політики Кремля. Очевидно, що так саме як було з Україною, зараз є і в Білорусі. Ті самі методи – зростання цін на нафту, на газ», – зауважив Безсмертний.

Кремль, за словами дипломата, мало цікавиться тим, що це братський народ. «Було чотири московсько-білоруські війни в історії. І це при родинних звязках князів – вони тільки стимулювали ці війни», – нагадав екс-посол України в Білорусі.

«Наступне – це балтійські країни. Сьогодні танки НАТО і Росії підійшли настільки швидко, що досить легкого порохового спалаху для початку конфлікту», – вважає Роман Безсмертний.

Третьою позицією Роман Безсмертний назвав Балкани. «У Ростові-на-Дону створено південне оперативне управління. Це два армійські корпуси в українському Донбасі і військово-повітряні угрупування в Криму, спрямоване на Балкани. Там Чорногорія в стані хиткого миру. Першим завданням Росії є запалити м’яке піддашшя Європи. Тоді зруйнується вся безпекова ситуація і можна буде голими руками захопити Україну, Польщу і все те, що колись награбував Радянський Союз», – пояснив плани Кремля Роман Безсмертний. 

Читайте також: У Росії така ж ситуація, як напередодні розпаду СРСР

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 01:29:54