неділя, 20 серпня, 2017, 12:15 Суспільство
Майбутнє сонячне затемнення може погано позначитися на самопочутті

21 серпня, як очікується, відбудеться сонячне затемнення – вкрай рідкісне для земних жителів явище. Подібне затемнення може посприяти появі небажаних симптомів, застерегли фахівці.

Про це повідомляє Мedikforum.

Співробітники Інституту психоаналізу висловилися про те, що під час сонячного затемнення деякі люди можуть зіткнутися з відчуттями, характерними для тих випадків, коли людина опиняється в неприємному для себе середовищі. Зокрема, може частішати серцебиття, підніматися тиск, виникати почуття психологічного дискомфорту, тривоги. Можливі навіть напади паніки, які межують з неврозом.

«Природні явища мають властивості впливати на поведінку тварин – з настанням темряви вони перестають відчувати себе в безпеці. Якщо це трапляється різко і в недозволений час доби, тварини починають панікувати або метушитися в пошуках притулку, щоб врятуватися», – зазначив фахівець інституту.

На його думку, аналогічна поведінка характерна і для більшості людей.

У той же час, вважає Файнзильберг, немає серйозних підстав вважати, що затемнення може спровокувати серйозні порушення у фізичному стані і здоров’ї людей. Відзначимо, що деякі неврологи заперечують існування метеозалежності, – незважаючи на те, що в зв’язку з погодою багато людей скаржаться на болі і стрибки тиску. Фахівці стверджують, що несприятливі процеси в тілі пов’язані не з погодою, а зі змінами в самому організмі – стресами, порушеннями сну, змінами в харчуванні, менструальним циклом у жінок.

Читайте також: Виявлено несподівану причину депресії у жінок

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:21:03