Новини » Події 20 серпня, 2017, 11:00
Горбулін: Щодо України у Росії три сценарії

Росія може використати в Україні три сценарії: військовий наступ, ультиматум з вимогою федералізації держави і перетворення України на сіру зону замороженого конфлікту.

Про це у вівторок на прес-конференції заявив директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін, – повідомляє ЛІГА.net.

«Можна не сумніватися: Кремль готовий і сподівається, що зможе нас штовхнути в спину, якщо ми раптом опинимося біля умовної прірви. Які сценарії може застосувати до нас Кремль найближчим часом? Сценарій битви: це буде наступ збройних формувань з Донбасу, підтримуваних російськими військами з усіх можливих напрямків», – сказав Горбулін.

Він вважає, що можливий сценарій ультиматуму щодо федералізації і фактичної десуверенізації України.

«Сценарій деградація: це варіант перетворення України на сіру зону, нічийну територію нестабільності та замороженого конфлікту, приречену на поступову деградацію», – сказав він, підкресливши, що Україна сьогодні повинна бути готова до реалізації Російською Федерацією будь-якого із цих сценаріїв.

Горбулін також зазначив, що мета гібридної війни, розробленої в Кремлі, країною-агресором поки не досягнута, тому така війна має продовження і на сьогоднішній день.

Також він вважає, що українські санкції доведуть Росію до повного колапсу.

«До речі кажучи, і українські санкції (за частиною розриву співпраці в сфері ВПК) настільки ж важко даються Росії. За даними SIPRI, Росії досі так і не вдалося налагодити у себе виробництво як мінімум 185 унікальних деталей і компонентів, вироблених українськими підприємствами. як каже експерт Шведського оборонного дослідницького агентства (FOI) Томас Малмлоф, «за обережними оцінками, майже 30% компонентів, що поставляються українським ВПК, є унікальними, і поки Росія не змогла знайти їм заміну», – зазначив Горбулін.

Читайте також: Війна Росії проти України: точний прогноз західного аналітика 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 14:23 :10