неділя, 20 серпня, 2017, 14:45 Суспільство
Фахівці назвали найбезпечніший вид манікюру

Косметологи оцінили австралійський манікюр як найбільш безпечний. Саме цей вид манікюру став головним трендом 2017 року.

Технологія манікюру передбачає безболісну обробку кутикули за допомогою спеціальної пилки, завдяки чому процедура виходить абсолютно безпечною, а ефект зберігається довше звичайного, – повідомляє dobryjlikar.

Такий манікюр від обрізного і апаратного відрізняються істотно. Він практично не травматичний: в ході процедури ризик нанести поріз і занести інфекцію зводиться до мінімуму. Майстри користуються одноразовими пилками, виконаними з японського абразиву, який делікатно видаляє змертвілу шкіру, одночасно покращуючи кровообіг в цій зоні.

Сама процедура проходить без використання води і розпарювання. Запилюючи кутикулу «насухо», майстри тим самим уповільнюють її ріст – руки довше виглядають доглянутими. Для підтримки ефекту від австралійського манікюру можна використовувати спеціальну пилку-губку, яка м’яко видаляє ороговілі частинки, тим самим дозволяючи зберегти свіжий вигляд манікюру на максимально довгий термін.

На завершення манікюру фахівці радять зробити SPA-масаж для рук: завдяки зволожувальному комплексу кутикула пом’якшується, її зріст сповільнюється, а шкіра рук стає більш м’якою і пружною.

Читайте також: Медики вирахували вік, коли жінка стає найкращою мамою

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 06:34:32