Новини » Економіка 20 серпня, 2017, 20:00
Фахівець пояснив, як зберегти субсидію, якщо є борги за комуналку

Ті українці, які втратили субсидії через борги за комуналку, можуть її відновити.

Адвокат Сергій Войченко розповів, як це зробити. Якого б строку не була заборгованість, вона не списується автоматично. Якщо ви не визнаєте борг, можна звернутися до суду з відповідним позовом, щоб застосувати позовну давність, – повідомляє sud.

Застосувати позовну давність можна тільки за заявою особи. Таким чином, борг потрібно або визнати і повернути, або оскаржити в судовому порядку.

Три роки тому уряд запровадив, так званий, перехідний період. Він був введений для того, щоб підтримати населення в умовах зростання тарифів. Тому він дозволяє оформити субсидію навіть в тому випадку, якщо є борги за комуналку. Але в даний час пільговий період закінчився.

У разі, якщо організація-представник послуг подала документи, що підтверджують неоплачену заборгованість заявника за 2008, 2010 і 2013 роки, то житлова субсидія не буде перепризначена, – пояснив співробітник столичного департаменту соцзахисту Максим Бученко.

Чиновник також підкреслив, що боржник має можливість укласти договір реструктуризації – тобто виплачувати борг частинами – і написати заяву на відновлення субсидії.

Читайте також: У Кабміні роз’яснили умови субсидії для безробітних

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:12 :02