субота, 19 серпня, 2017, 3:30 Львів
Звинувачення проти Полякова більш хиткі, ніж проти Розенблата, – Мосійчук

Звинувачення висунуті НАБУ проти Максима Полякова більш хиткі, ніж проти Борислава Розенблата.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Ігор Мосійчук, нардеп РПЛ.

«Це по суті перша серйозна справа Антикорупційного бюро. Я не володію матеріалами всього слідства. Але, як я розумію, на відміну від Борислава Розенблата проти Максима Полякова висунуті досить хиткі звинувачення. Але я наголошую, що це питання виключно слідства, виключно суду і давати оцінку гадаючи на кавовій гущі абсолютно не можна. Бо матеріали слідства складають десятки томів», – вважає пан Мосійчук.

Як зауважив гість програми, те, що пропонував Розенблат по бурштину, є справді законним і потрібним суспільству. Проте він вимагав гроші за свою роботу.

«Для мене питання бурштину дуже відома справа. Найцікавіше в «бурштиновій справі» є те, що внесені Розенблатом закони є абсолютно законні, більше того вони потрібні суспільству. Навіть скасування тих рішень по Житомирські області так само. Єдине, що мова йде про отримання коштів за просування законів», – переконаний нардеп.

До слова, Максим Поляков тричі відмовився надягнути електронний браслет.

Раніше суд обрав йому заставу 304 тисяч гривень і зобов’язав носити електронний браслет в якості запобіжного заходу. Поляков разом з Розенблатом є фігурантами справи щодо видобутку бурштину.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 14:37:29