субота, 19 серпня, 2017, 1:00 Суспільство
Виявлено несподівану причину депресії у жінок

Дослідники з Університету Іллінойсу (США) проаналізували дані більше 1463 чоловіків і 1769 жінок, що народилися в період між 1957 і 1965 роками. Фахівці оцінювали рівень психологічного благополуччя добровольців. І з’ясували, що жінки, які заробляли більше, ніж їхні чоловіки, частіше мали виражені симптоми депресії.

Про це повідомляє dobryjlikar.

У чоловіків все виявилося навпаки. Якщо чоловік ставав основним годувальником у родині, рівень його психологічного благополуччя згодом підвищувався. І ще: вихід на пенсію для того, щоб піклуватися про дитину, не позначався на психологічному благополуччі жінок. А ось психологічне благополуччя батьків, які зважилися на такий крок, страждало.

Так, судячи з усього, рівень психологічного благополуччя знижується у тих чоловіків і жінок, чия поведінка не відповідає традиційним гендерним ролям. Ймовірно, такі люди знають, що їх поведінка в суспільстві сприймається негативно. Це підриває їх психічне здоров’я.

Дослідники відзначають: зростання заробітної плати і вкладу в сімейний бюджет не настільки сильно впливало на психічне здоров’я жінок, які були прихильницями рівноправності в сім’ї.

Читайте також: Вчені виявили, чому люди стають хорошими чи поганими

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:29:25