субота, 19 серпня, 2017, 2:45 Політика
Судова реформа лише стартувала, – Олег Барна

Судова реформа в Україні ще не завершена, вона тільки стартувала. А те, що у Верховний суд попало 80% суддів, це означає, що більшість – порядні.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Олег Барна (фракція «БПП»). 

«Я переконаний, що корупціонерів обов’язково посадять і зроблять це нормальні судді. Зокрема, таких суддів в Україні є певний відсоток і саме вони можуть створити чи палату, чи антикорупційний суд, де вони і працюватимуть», – зазначив Олег Барна.

Народний обранець каже, що такі судді мають бути незалежними та не прив’язаними до прокурорів чи правоохоронців.

«Також такі судді не мають бути прив’язаними до адміністрацій. Адже ми часто бачимо, що робиться в районних судах на місцях. Адже оцінку судової реформи, порядку і законності люди дають дивлячись не на Верховний суд, а на рішення місцевих судів. В тому числі і оцінку діяльності правоохоронної системи і прокуратури. Тому, якщо вони не перестануть один із одним пов’язуватися, прокурор із суддею, або із начальником поліції, толку не буде. Це треба переламати», – вважає гість програми.

На переконання Олега Барни, в Україні є категорія чесних суддів, а також є чимало засобів очищення судової вітки влади.

«Та попри це, судова реформа ще не завершена, вона тільки стартувала. Те, що у Верховний суд попало 80% суддів, це означає, що більшість – порядні. Згодом побачимо їхні дії і я душе прошу, не вішайте на усіх ярлики»,– додав народний депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:28:23