субота, 19 серпня, 2017, 5:00 Політика
Шмулевич: Відносини Росії з Ізраїлем – на межі конфлікту

Відносини Росії з Ізраїлем сьогодні досить напружені – на межі. Російські війська ж є неподалік нашого кордону (йдеться про війну в Сирії, – ЗІК). Ізраїль водночас вільно бомбардує навіть ті бази, на яких є російські війська, а також склади зброї, які росіяни мали намір передати «Хізбаллі».

Про це у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 19:10 – 20:00) на телеканалі ZIK заявив Авраам Шмулевич, рабин, історик, ізраїльський політексперт, коментуючи мету, яку переслідує Кремль участю Росії у війні в Сирії.

Всьому світу, як наголошує гість програми, стала зрозуміла слабкість Росії, у якої половина ракет попадали по дорозі до Сирії. «А згадайте епопею із єдиним російським авіаносцем «Адміралом Кузнецовим», над якою сміявся увесь світ. Росія нічого не набула у конфлікті в Сирії», – акцентував Авраам Шмулевич.

У той же час, як нагадує політексперт, Путін чітко сказав, навіщо це йому потрібно. «Йому набагато краще навчати армію на реальних бойових діях, ніж на навчаннях. Тобто Путін цілком чітко готується до великої війни і бачить цей конфлікт, як і конфлікт на сході України, навчаннями, підвищенням боєздатності армії», – підкреслив експерт.

Щоправда такі дії є небезпечними – Росія в якийсь момент опинилась на межі війни з Туреччиною, коли був збитий російський літак.

«Взагалі Путін дуже ризикує, ввійшовши в цю гру. І насправді не зовсім незрозуміло, чого він достеменно від неї хоче», – резюмував пан Шмулевич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 05:54:09