субота, 19 серпня, 2017, 21:37 Політика
«Народний Фронт» хоче, щоб новим омбудсменом стала Денісова, – Лутковська

Ймовірно, призначення нового уповноважена ВР з прав людини затягують, тому що цю посаду хочуть зробити політичною. Саме «Народний фронт» наполягає, щоб це місце зайняла представниця політсили Людмила Денісова. Адже тоді партія Яценюка отримає більше посад.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:10-19:50 на телеканалі ZIK) уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

«У мене закінчився п’ятирічний термін каденції, тож строк продовжується, поки присягу не складе новобраний Уповноважений», – розповіла Лутковська.

Та, на її думку, нове призначення не відбувається, оскільки, влада, начебто, вирішила, що воно повинне бути політичним.

«Мабуть, хочуть домовитись. Як ви бачите, мене немає у списку тих, хто вирішує це питання. Я не політик і п’ять років працювала над тим, щоб в офісі узагалі її не було. Тож, відповідно, не приймаю участі у виборах, які мали відбутись», – зазначила вона.

Та Лутковська сподівається, що в кінці кінців парламент таки пристане на пропозицію правозахисників і саме це середовище проведе конкурс та запропонує Верховній Раді кілька кандидатур на затвердження.

«Є лише одна політична сила, яка наполягає на своєму представникові і навіть заради цього вносить відповідні зміни у закон про Конституційний суд. Йдеться про «Народний фронт». Ця фракція якраз наполягає на тому, щоб її представниця пані Денісова стала Уповноваженим із прав людини. Таким чином вони хочуть отримати більшу кількість посад, або ж закрити інформацію про діяльність поліції чи пенітенціарної системи, які сьогодні перебувають під контролем представників «Народного фронту», – зазначила Лутковська.

Тож ймовірно, саме ці бажання спонукають фракцію наполягати на голосуванні саме за Денісову, навіть «порушуючи усі міжнародні норми».

«На сьогодні взагалі виникає величезна плутанина, адже в одному законі прописано, що голосування за Уповноваженого має бути відкритим, а у іншому –таємним», – підкреслила Валерія Лутковська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 22:06:16