субота, 19 серпня, 2017, 4:15 Політика
Мосійчук заявив, що зафіксував розмови з заявником по своїй кримінальній справі

Особа, яка є заявником у моїй справі, а саме Кобець Ігор Анатолійович у березні цього року зателефонував моїй дружині, вона відмовилася з ним розмовляти і він передзвонив моїй помічниці Анні Нісенко і попросив про зустріч зі мною. Після цього я звернувся до правоохоронних органі і дав згоду на те, щоби наша зустріч була зафіксована та задокументована.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK заявив Ігор Мосійчук, народний депутат України (фракція Радикальна партія Олега Ляшка).

Як зауважила ведуча програми, що за інформацією одного з українських видань Генпрокуратура працює над новим списком подань про зняття депутатської недоторканності щодо 40 нардепів різних фракцій.

«Перш за все, дану інформацію поширило видання «Апостроф». Я не знаю звідки вони її взяли, я це все дуже уважно вивчив і там йде мова, що і на мене САП готує подання. Але я із впевненістю на 99,9% стверджую, що жодного розслідування стосовно народного депутата Ігоря Мосійчука ні НАБУ, ні САП не проводять», – заявив народний обранець.

Що стосується справи щодо Мосійчука, яка мала місце у 2015 році і про яку так багато говорять сам Ігор Мосійчук в ефірі програми заявив ексклюзивну інформацію:

«Особа, яка є заявником у цій справі, а саме Кобець Ігор Анатолійович, це саме та особа, яка разом із Капліним нещодавно виходила на трибуну у парламенті і вимагала арештувати Мосійчука, у березні цього року зателефонував моїй дружині, вона відмовилася з ним розмовляти і він передзвонив моїй помічниці Анні Нісенко і попросив про зустріч зі мною», – розповів Ігор Мосійчук.

Після цього, як зазначив Мосійчук, він звернувся до правоохоронних органів із заявою, аби його зустріч із Кобцем була зафіксована та задокументована, що і відбулося.

«Друга зустріч, яка відбулася 11 квітня починається з того, що Кобець заявляє, що після нашої розмови до нього зателефонував Столярчук. Нагадую, Столярчук – це заступник Генерального прокурора. Далі я не буду оприлюднювати, бо це є матеріалами слідства. Я лише хочу сказати наступне, я далекий від думки, що цією людиною керує Столярчук, чи Президент, чи ще хтось там, я схиляюся до того, що цією людиною керує Каплін і його господар Льовочків. Як ви бачите, факт шантажу народного депутата на лице! Це зафіксовано правоохоронними органами. І вся ця справа 31 серпня буде розслідуватися і суспільство про це довідається. Тому я з нетерпінням очікую подання, якщо воно буде, адже є матеріали іншого слідства, іншого правоохоронного органу, тому думаю, що справедливість буде відновлена!»,– акцентував нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 13:03:46