субота, 19 серпня, 2017, 14:00 Економіка
Контроль якості дорожніх робіт планують проводити двічі на рік, – Укравтодор

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) планує два рази на рік проводити заходи щодо контролю якості виконання дорожніх робіт та виявлення недоліків.

Про це під час засідання Кабінету міністрів в п'ятницю (18 серпня) заявив керівник Укравтодору Славомир Новак, – передає НВ.

За його словами, агентство розробило нову концепцію контролю якості, забезпечило фінансування і провело такий контроль за 2016 рік, виявивши недоліки. "Наш підхід - щорічно на початку березня і в кінці червня здійснюватимемо контроль виконання робіт за минулий рік, а також виявлятимемо, яким підрядникам слід ліквідувати ці недоліки", - пояснив Новак.

Він також додав, що агентство розробило проект закону про внесення змін у сфері контролю якості виконання ремонтно-будівельних робіт. "Цей проект ми вже готові передати до Кабміну з метою узгодження", - зазначив Новак.

За його словами, цей документ надасть Укравтодору повноваження на здійснення контролю якості виконання робіт, зокрема шляхом залучення спеціалізованих установ; зупинення роботи при критичній ситуації, а також формування переліку недобросовісних підрядних організацій.

Раніше, в травні 2017 року, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв про те, що перший аудит якості виявив порушення на третині відремонтованих у 2016 році автомобільних доріг. І вже після другого аудиту, за словами Гройсмана, уряд зажадає від правоохоронців відкриття кримінальних проваджень за завдання збитків державі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:22:15