п'ятниця, 18 серпня, 2017, 4:10 Події
Запас міцності у тоталітарних держав великий, – політолог про ситуацію в Росії
Фото: ZIK/EPA/ROMAN PILIPEY
Фото: ZIK/EPA/ROMAN PILIPEY

Росія має ще великий запас міцності, аби продовжувати конфлікт на сході України.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Тарас Чорновіл, політолог, коментуючи заяву Путіна щодо зменшення військового бюджету.

«За єдиний народ вже треба дуже дорого платити. Платити за Донецьку і Луганську область в Росії вже ніхто не збирається. Йде скорочення видатків. Витрати, які йдуть на оновлення міжконтинентальних балістичних ракет настільки незрівнянні з тими, які йдуть на утримання ОРДЛО, що тут поки є певний запас міцності. Це означає, що вони далі будуть шантажувати нас і весь світ. Ще невідомо, скільки часу, але часові рамки вже вимальовуються. Мова йде про місяці, а можливо, про кілька років, тобто вже не про десятиліття», – розповів Тарас Чорновіл.

На думку гостя програми, хоча утримання окупований території на сході України стало проблемою для Росії, вона вона не погодиться просто так віддати ці території.

«Зараз у Росії є єдина тактика, всунути окуповані території Донбасу назад на українську шию, тільки на російських умовах. Поки що Росія не готова йти на повноцінне виконання Мінських домовленостей. Тобто, вони хочуть зіпхнути це зі свого бюджету. Це для них проблема, але не настільки, аби йти звідтіля безумовно», – переконаний пан Чорновіл.

За словами політолога, заява Путіна щодо зменшення військового бюджету не вписується в його загальну риторику і є посланням Трампу.

«Ця заява дуже погано вписується в загальну риторику Путіна. Мені здається, що це є послання Трампу. Тут Російсько-Американські відносини. Щодо свого населення там інші проблеми, колосальні заборгованості по зарплатах. Це ознака, що з коштами реально там дуже велика проблема. Нам зачаровуватись цим не треба, бо запас міцності в тоталітарних держав є достатньо великий. Згадаємо Північну Корею, де був голод і люди вмирали і країна демонструвала свою непоступливість у поведінці», – зазначив Тарас Чорновіл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:29:46