п'ятниця, 18 серпня, 2017, 19:45 Світ
Захід досі не зрозумів, що іслам перейшов у наступ, – ізраїльський політексперт

Ми маємо справу не з окремими терористами, а з досить потужною структурою. І це війна. На жаль, західний світ ще не сприймає ці події як справжню війну. Адже іслам протягом століть відступав, і європейці звикли бачити його як незначну силу. А тепер він перейшов у наступ.

Про це у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 19:10 – 20:00) на телеканалі ZIK заявив Авраам Шмулевич, рабин, історик, ізраїльський політексперт – уродженець російського міста Мурманськ, коментуючи вчорашній теракт у Барселоні.

Як нагадав політексперт з Ізраїлю, свого часу іслам захопив майже половину світу, розгромив одну з найпотужніших держав Європи – Візантію, дійшовши до Франції й Іспанії. «Територія, де зараз трапився теракт, свого часу належала мусульманам», – нагадав пан Шмулевич.

Експерт висловив думку, що частина радикальних мусульман, кількість яких продовжує зростати, хочуть стати провідною силою в світі й захопити те, що колись втратили. «І з точки зору ідеології «Ісламської держави» як мінімум всі землі, які були під владою мусульман, мають повернутися під їхню владу – Іспанія, Італія, і більша частина України», – сказав ізраїльський історик.

Відтак Європа, вважає пан Шмулевич, має розуміти, що вона зіткнулась не з маргіналами, а із загрозою свого існування. «Поки Європа цього не розуміє, тому загроза достатньо велика і чим закінчиться війна – досі незрозуміло», – додав політексперт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:35:22