п'ятниця, 18 серпня, 2017, 15:19 Світ
У Європі потрібно об’єднати усі правоохоронні органи для боротьби з тероризмом, – Баганець

Щоб з’ясувати, що є спільного між терористичними актами у Європейському Союзі, та які контрзаходи треба застосувати, необхідно об’єднати зусилля правоохоронців у цих країнах.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав заступник Генерального прокурора України (2014-2015) Олексій Баганець.

«Тероризм є величезною проблемою. Тому для того, щоб з’ясувати, що є спільного у терористичних актах, які вчиняються на території Європейського Союзу, треба об’єднати зусилля всіх правоохоронних органів цих держав, а також тих, які є поза ЄС», – розповів Баганець.

Потрібно дізнатися, завдяки чому терористам вдається застосовувати транспортні засоби для вчинення злочину.

«Швидше за все, що не спрацьовують підрозділи поліції, на яких покладено обов’язок здійснювати контроль і забезпечення громадського порядку. Тому треба посилювати патрулі на вулицях і розробляти спільні заходи для всіх держав. Адже терористичні акти, пов’язані саме з великим скупчення людей, де можуть застосувати транспорт або вибухівку. Я вже не говорю за випадки, де просто з ножем накидаються на людей», – додав він.

Нагадаємо, ввечері 17 серпня в центрі Барселони мікроавтобус в’їхав у натовп людей у туристичному кварталі Ла-Рамбла.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:27:21