п'ятниця, 18 серпня, 2017, 20:15 Політика
Терористичні методички ІДІЛ розробляли КДБ і ГРУ

Арабський тероризм був сформований КДБ. Методички «Ісламської держави» розробляли в штаб-квартирі КДБ і ГРУ. Автомобільна форма тероризму дуже ефективна. Нема жодної армії у світі, яка б могла завдати удару по центру США – Пентагону. Але це зробила хай не ІДІЛ, а її попередниця – Аль-Каїда, при цьому витративши кількасот тисяч доларів.

Про це у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 19:10 – 20:00) на телеканалі ZIK заявив Авраам Шмулевич, рабин, історик, ізраїльський політексперт, коментуючи вчорашній теракт у Барселоні.

Усі ці методи, які терористи використовують у Європі, зокрема автомобільний тероризм – були, за словами історика, апробовані в Ізраїлі. «Ми стикаємось із таким тероризмом багато років. Європейці кажуть, мовляв це сталося вперше. Але коли вбивали євреїв-ізраїльтян, європейців це не надто хвилювало, хоча ми попереджали, що ісламський тероризм може перейти і на європейську землю», – пригадав пан Шмулевич.

Тероризм з використанням автомобілів, на думку гостя програми, дуже ефективний і дешевий. «А його руйнівна здатність не менш ефективна, ніж від бомби. Якщо б у Барселоні скинули бомбу – була б така ж кількість жертв.

Але завдання ісламістів – залякати європейців, змусити уряди йти на поступки терористам. Зараз йдеться про те, щоб змусити США й інші держави припинити наступ на «ісламську державу». Тому такий тероризм ефективний, і його використовують як будь-яку іншу зброю», – додав Шмулевич.

 

Читайте також: Теракти в Європі спрямовані на психологічний ефект, – політолог

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 04:02:54