п'ятниця, 18 серпня, 2017, 19:25 Політика
Поляков ставить себе вище закону, – нардеп

Нардеп Максим Поляков ставить себе над законом відмовляючись одягнути браслет.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Олег Барна, нардеп БПП. 

Нагадаємо Максим Поляков тричі відмовився надягнути електронний браслет. Раніше суд обрав йому заставу 304 тисяч гривень і зобов’язав носити електронний браслет в якості запобіжного заходу. Поляков є фігурантом справи щодо незаконного видобутку бурштину.

«Мені не подобається поведінка нардепа Максима Полякова, щодо невдягання браслета. Правильне, чи неправильне рішення суду, але воно обов’язкове до виконання всіма, президентом України, будь-яким депутатом, міністром і прем’єр-міністром. Він вважаючи це рішення неправомірним може оскаржити це рішення в апеляційній інстанції. Але він зухвало ставить себе вище над законом, чим провокує обурення і людей», – переконаний Олег Барна.

Водночас пан Барна не задоволений роботою антикорупційних органів, то вони, мовляв, незаконно збирають докази хабарництва депутатів та високопосадовців.

«На превеликий жаль правоохоронні органи, тому числі антикорупційні, перетворились на свого роду політиків. Спершу роблять гучні заяви, а потім починають затягувати процес. Такі процеси можливо і розвалюються в суді. Дай Бог, щоб їхні звинувачення знайшли свої підтвердження, то це буде виправданням їх діяльності. Щодо Полякова, то тут потрібна належність доказової бази і збирати її потрібно в правовому полі. Наприклад вони зібрали докази підслуховуючи без погодження суду. А це не може бути підставою доказування. А порушення деяких процесуальних дій буде підставою, аби закрити справу», – вважає гість програми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 05:59:26