п'ятниця, 18 серпня, 2017, 23:10 Політика
Оксана Корчинська: медична реформа ще навіть не починалась

Медична реформа ще навіть не починалась. Більшість парламенського комітету з питань охорони здоров’я блокує її початок.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK) заявила Оксана Корчинська, волонтерка, народний депутат.

«Пані Бомолець поводиться, як дуже добрий вчитель. Постійно вживаючи слово »псевдореформа» вона програмує людей. Не починалася ще реформа. Більша частина комітету з питань охорони здоров’я блокувала цю реформу. Те, що ви бачите в лікарнях це тому, що реформи немає. Коли вам кажуть, що йде якась псевдореформа – не йде ніякої реформи. Для нас важливо, що система охорони здоров’я зрозуміла, що №1 це пацієнт, №2 це якісно надана медична послуга. Гроші з різних бюджетів розпорошуються, а медичної послуги немає. Держава розраховується за людину тільки тоді, коли вона цю послугу отримала», – зазначила пані Корчинська.

Гостя програми зауважила, що «Опозиційний блок» виступає проти реформи, бо вона скасовує так звану безплатну медицину. Хоча, насправді, у медзакладах працює радянська система, коли роками вимагали гроші при начебто безоплатній медицині.

«За цю реформа зараз виступають ті, які не хочуть здобути рейтинг на вибори, а хочуть ввійти в історію, як це було в Англії в скандинавських країнах. Це лише другий закон, який приймається і який блокують. Зараз у медзакладах працює радянська система, коли роками вимагали гроші при начебто безоплатній медицині. «Опозиційний блок» виступає проти реформи, бо вона порушує начебто безоплатне лікування, яке закріплене в Конституції. Але це брехня», – переконує нардеп.

Також пані Корчинська звинуватила голову парламентського комітету з питань охорони здоров’я Ольгу Богомолець у тому, що вона зацікавлена у збереженні сьогоднішньої системи, коли аптеки дають подяку лікарям за пачки рецептів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 16:40:09