п'ятниця, 18 серпня, 2017, 6:00 Світ
Нова терористична атака в Каталонії: Вбито 5 терористів

Поліція Іспанії попередили мешканців та відпочиваючих курортного містечка Камбрілс у Каталонії про контрольовані вибухи у місті, оскільки почала знешкодження імовірного вибухового пристрою на тілі одного з терористів.

Про це йдеться у повідомленні поліції Каталонії, – передає Європейська правда.

«Якщо ви почуєте звук детонації – не хвилюйтеся, вибухи контрольовані», наголошується у повідомлені, опублікованому вночі на твіттері поліцейського відомства іспанською, каталанською та англійською мовами.

Водночас, поліція наголошує, що інформація про вміст імовірного вибухового пристрою наразі не підтверджена – чи була у ньому справжня вибухівка, стане відомо згодом.

Спецоперація почалася у відповідь на другий теракт, скоєний у Каталонії протягом однієї доби. Після трагедії у Барселоні, яка залишила щонайменше 13 загиблих, інша група терористів намагалася скоїти схожий теракт у Камбрілсі, курортному каталанському містечку, розташованому західніше Таррагони – вони також спрямували автомобіль на людей.

Цього разу поруч опинилася поліція, яка пострілами зупинила авто. Під час перестрілки було застрілено всіх п’ятьох нападників, чотири з них загинули на місці, ще один – пізніше, у лікарні. Перед тим автомобіль поранив 6 перехожих, двоє з них дістали важкі травми.

Раніше повідомлялося, що поліція запобігла новій атаці терористів в Камбрілсі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 01:17:49