п'ятниця, 18 серпня, 2017, 20:25 Політика
Необхідно на 100 відсотків змінювати суддів, – Ігор Мосійчук

Ні в Рівному, ні на Полтавщині, ні на Тернопільщині, ніде в Україні справедливості в судах люди знайти не можуть. Тому нам потрібно на 100 відсотків змінювати всю удову систему.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK висловив Ігор Мосійчук, народний депутат України (фракція Радикальна партія Олега Ляшка).

«Довіра до судів в Україні аж така велика, що ледве сягає 2 відсотків. Власне це і є оцінка для всіх українських судів. Тому, формуй із них антикорупційні суди, антикорупційні палати, тай загалом, щоб із них не формував, нічого толком не буде», – зазначив народний обранець.

Тому, як вважає Ігор Мосійчук, потрібно на 100 відсотків змінювати судову систему.

«У нас величезна лава запасних. Зокрема, в Україні є безліч молодих, порядних юристів. А той відсоток суддів, про яких ви кажете, вони спокійно пройдуть до наступного складу. А от чи буде палата, чи суд, якщо буде очищена судова система, це вже не питання. Чому? А тому що зараз ні в Рівному, ні на Полтавщині, ні на Тернопільщині, ніде в Україні справедливості в судах люди знайти не можуть», – акцентував Ігор Мосійчук.

Щодо реформи судової системи висловився і присутній у студії нардеп Олег Осуховський. Зокрема, народний обранець зауважив, що українські суди почнуть приймати нормальні, справедливі рішення тільки тоді, коли в Україні розпочнеться реальна боротьба з корупцією.

«Коли буде реальна боротьба з корупцією, коли ті судді будуть знати, що за усі неправомірні рішення треба буде відповідати і сідати до в’язниці, от тоді і суди працюватимуть так, як належить», – додав Олег Осуховський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 13:00:25