п'ятниця, 18 серпня, 2017, 21:51 Політика
МЗС передало Росії ноту протесту через візит Путіна та Медведєва у Крим

Міністерство закордонних справ України передало Росії ноту протесту у зв’язку із візитом президента РФ Володимира Путіна до окупованого Севастополя.

Про це йдеться у заяві відомства, оприлюдненній у п’ятницю ввечері.

«Українська сторона вважає згаданий «візит», як інші т.зв. поїздки російських посадовців до тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та міста Севастополь грубим порушенням Росією державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права», – заявили в МЗС.

У відомстві підкреслили, що АР Крим та Севастополь є і залишатимуться невід’ємною частиною України в її міжнародно визнаних кордонах.

«Це визнається всім цивілізованим світом, який вже дав належну оцінку міжнародно-протиправним діянням Російської Федерації, у т.ч. шляхом запровадження проти неї відповідних обмежувальних заходів (санкцій)», – нагадали дипломати.

Як відомо, у п’ятницю президент РФ Володимир Путін і прем’єр-міністр Дмитро Медведєв, порушуючи українські закони, прибули в окупований Росією Севастополь.

Читайте також: Путін дозволив Міноборони вилучати землю в населення для потреб держави

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 13:11:33